Rardiotelefony i krótkofalówki - home

TC-320 - Radiotelefon PMR

HYT TC-320 - Profesjonalny radiotelefon działający w paśmie częstotliwości 446 MHz, cechujący się łatwą obsługą, wysokiej jakości parametrami transmisyjnymi i nieznacznymi kosztami eksploatacji. Urządzenie pracuje na 16 kanałach częstotliwości i zostało ubrane w wytrzymałą, ergonomiczną obudowę, wykonaną z wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS. Rzeczywisty zasięg radiotelefonu jest zależnyod warunków otoczenia i może osiągnąć nawet kilka kilometrów

 

PT3600 - Radiotelefon UHF

Kirisun PT3600 UHF - Uniwersalny radiotelefon do zastosowań profesjonalnych pracujący w pasmie częstotliwości 440 - 470 MHz. Cechuje się wysokimi atrybutami transmisyjnymi i szczelną obudową. Urządzenie ma opcje dostosowania mocy transmisji w zakresie niska - wysoka. Radiotelefon jest przeznaczony do wszelkich zastosowań zarówno prywatnych, jak i profesjonalnych.

 

XTK446 - Radiotelefon PMR

Motorola XTK446 - Radiotelefon z wbudowanym podświetlanym ekranem LCD. Cechuje się prostotą obsługą, bardzo dobrymi parametrami transmisji oraz świetnym wykonaniem. Nadaje na 8 kanałach częstotliwości i posiada 121 kodów transmisyjnych. Takie rozwiązanie pozwala na swobodne nadawanie bez ryzyka kolizji z innymi urządzeniami nadającymi na tym samym kanale. Radiotelefon ma możliwość ustawienia 10 tonów dzwonka, blokady klawiatury i posiada wskaźnik naładowania akumulatora oraz gniazdo na dodatkowe słuchawki.

 

POWER446 - Radiotelefon PMR

HYT POWER446 - Radiotelefon do zastosowań profesjonalnych działający w paśmie 446 MHz, Do jego zalet należy z całą pewnością łatwa obsługa, bardzo dobre parametry transmisji oraz długim czasem pracy akumulatora. Radiotelefon pracuje na 16 kanałach i zamknięto je w szczelnej obudowie o klasie szczelności IP66, która gwarantuje wodoszczelność i odporność na zakurzenie. Obudowa posiada dużą wytrzymałością na uszkodzenia obudowy. Radiotelefon posiada duży zasięg, który jest silnie uzależniony od otoczenia i w dobrych warunkach sięga nawet kilku kilometrów

 

TC-610 - Radiotelefon VHF

HYT TC-610 - Radiotelefon do zastosowań profesjonalnych działający na częstotliwośći VHF, cechuje się prostą obsługą oraz wysokiej jakości parametrami transmisji. Długi czas pracy akumulatora umożliwia swobodną pracę z urządzeniem bez konieczności ciągłego ładowania. Radiotelefon ma możliwość pracy na 16 kanałach i został zaopatrzony w wyjątkowo szczelną obudowę (IP66) z zabezpieczeniem głośnika przed uszkodzeniem. Wbudowany głośnik o mocy 800 mW, gwarantuje wyjątkowo dobrą słyszalność nawet w środowisku o dużym natężeniu hałasu. Rzeczywisty zasięg radiotelefonu jest wysoce zależny od otoczenia i może osiągnąć kilka kilometrów w warunkach idealnych.

 

G7 XT - Radiotelefon LPD/PMR

Midland G7 - Wysoce jakościowy radiotelefon działający w dwóch przedziałach częstotliwości LPD (443 MHz) i PMR (446 MHz). Radiotelefon cechuje się wysokimi atrybutami pracy, odporną osłoną i nie wymaga licencji do działania. Radiotelefon jest przeznaczony dla osób prywatnych, jak i zawodowców np. z monterów lub budowlańców.

 

T60 - Zestaw 2 radiotelefonów PMR

Motorola T60 - Zestaw 2 radiotelefonów z podświetlanym ekranem LCD, zaczepem do paska i pętlą mocującą w zestawie. Radiotelefon TLKR 60pracuje na 8 kanałach częstotliwości i jest wyposażony w 121 kodów transmisyjnych, dzięki którym nie będzie kolidował z innymi urządzeniami, które nadają na tym samym paśmie. Dodatkowo charakteryzuje się wysokimi parametrami transmisji oraz maksymalnym zasięgiem do 8 km przy idealnych warunkach. Urządzenie posiada opcje ustawienia 5 dźwięków dzwonka, zablokowania klawiatury i posiada wskaźnik naładowania akumulatora.

 

G9 Military - Radiotelefon LPD/PMR w specjalnej obudowie

Midland G9 Military - Radiotelefon w obudowie typu "Camo" pracujący w dwóch rodzajach częstotliwości LPD (443 MHz) i PMR (446 MHz). Urządzenie cechuje się bardzo dobrymi atrybutami pracy oraz możliwością dostosowania mocy do potrzeb. Wodoszczelna obudowa gwarantuje ochrone przed warunkami atmosferyczymi. Dodatkowo urządzenie nie wymaga licencji do użytkowania. Radiotelefon jest odpowiednim wyborem dla osób polującyh. Model G9 jest wyposażony w funkcję Emergency Call i Dual PTT. Ze względu na ubarwienie obudowy Mossy Oak jest w szczególności polecany np. dla myśliwych.

 

T80 - Zestaw 2 radiotelefonów PMR

Motorola T80 - Zestaw 2 radiotelefonów z podświetlanym ekranem LCD, zaczepem do paska i pętlą mocującą w zestawie. Radiotelefon TLKR 80 pracuje na 8 kanałach częstotliwości i jest wyposażony w 121 kodów transmisyjnych, dzięki którym nie będzie kolidował z innymi urządzeniami, które nadają na tym samym paśmie. Dodatkowo charakteryzuje się wysokimi parametrami transmisji oraz maksymalnym zasięgiem do 10 km przy idealnych warunkach. Urządzenie posiada opcje ustawienia 10 dźwięków dzwonka, zablokowania klawiatury i posiada wskaźnik naładowania akumulatora.

 

G8 - Radiotelefon LPD/PMR

Midland G8 - Wysokiej jakości radiotelefon pracujący w dwóch przedziałach częstotliwości LPD (443 MHz) i PMR (446 MHz). Urządzenie charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami pracy, pokrętłem regulacji mocy, odporną na stłuczenia, elegancką obudową i nie wymaga zezwolenia do użytkowania. Radiotelefon może być polecany dla osób prywatnych do użytku domowego, jak i do zastosowań profesjonalnych np. dla instalatorów lub budowlańców.

 

TK-750 MKII - Radiotelefon VHF z klawiaturą numeryczną

TK-750 MKII - Radiotelefon z nowoczesnymi funkcjami FM, działający w paśmie częstotliwości 136 - 174 MHz. Cechuje się niewielkim, esmukłym i eleganckim designem oraz wysokimi parametrami pracy. Radiotelefon zapewnia maksymalny zasięg dostępne w swojej klasie. Posiada też opcję regulacji mocy w zakresie niska - wysoka. Model 750 jest w szczególności polecany dla użytkowników domowych.

 

TK-760 - Radiotelefon UHF z klawiaturą numeryczną

TK-760 - Radiotelefon z nowoczesnymi funkcjami FM, działający w paśmie częstotliwości 400-470 MHz. Cechuje się niewielkim, esmukłym i eleganckim designem oraz wysokimi parametrami pracy. Radiotelefon zapewnia maksymalny zasięg dostępne w swojej klasie. Posiada też opcję regulacji mocy w zakresie niska - wysoka. Model 750 jest w szczególności polecany dla użytkowników domowych.

 

T80 EXT - Zestaw 2 radiotelefonów PMR z walizką

Motorola T80 EXT - Zestaw 2 radiotelefonów z podświetlanym ekranem LCD, zaczepem do paska i pętlą mocującą w zestawie. Radiotelefon TLKR 80 pracuje na 8 kanałach częstotliwości i jest wyposażony w 121 kodów transmisyjnych, dzięki którym nie będzie kolidował z innymi urządzeniami, które nadają na tym samym paśmie. Dodatkowo charakteryzuje się wysokimi parametrami transmisji oraz maksymalnym zasięgiem do 10 km przy idealnych warunkach. Urządzenie posiada opcje ustawienia 10 dźwięków dzwonka, zablokowania klawiatury i posiada wskaźnik naładowania akumulatora. Całość zapakowana jest w wygodną walizkę ułatwiającą przenoszenie.

 

T50 - Zestaw 2 radiotelefonów PMR

Motorola T50 - Zestaw 2 radiotelefonów z podświetlanym ekranem LCD, zaczepem do paska i pętlą mocującą w zestawie. Radiotelefon TLKR 50 pracuje na 8 kanałach częstotliwości i jest wyposażony w 121 kodów transmisyjnych, dzięki którym nie będzie kolidował z innymi urządzeniami, które nadają na tym samym paśmie. Dodatkowo charakteryzuje się wysokimi parametrami transmisji oraz maksymalnym zasięgiem do 6 km przy idealnych warunkach. Urządzenie posiada opcje ustawienia 5 dźwięków dzwonka, zablokowania klawiatury i posiada wskaźnik naładowania akumulatora.

 

G7 KPL - Zestaw 2 radiotelefonów LPD/PMR

Midland G7 KPL - Zestaw 2 porządnej klasy radiotelefonów pracujących w dwóch zakresach częstotliwości LPD (443 MHz) i PMR (446 MHz). Radiotelefon charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami pracy, trwałą obudową i nie wymaga licencji do działania. Radiotelefon jest polecany dla osób prywatnych, jak i fachowców np. z monterów lub budowlańców.

 

G9 - Radiotelefon LPD/PMR

Midland G9 - Wysokiej jakości radiotelefon pracujący w dwóch pasmach LPD (443 MHz) i PMR (446 MHz). Urządzenie charakteryzuje się wysokimi parametrami pracy, możliwością regulacji mocy nadawania, odporną na uszkodzenia i elegancką obudowa. Nie wymaga również zezwolenia do użytkowania pasma radiowego. Radiotelefon jest idealny do zastosowań prywatnych, jak i profesjonalnych np. instalatorów lub budowlańców.

 

G7E XT - Zestaw 2 radiotelefonów LPD/PMR

Midland G7E XT - Zestaw 2 wysokiej klasy radiotelefonów działających w dwóch zakresach pasma LPD (443 MHz) i PMR (446 MHz). Radiotelefon cechuje się bardzo wyjątkowymi atrybutami działania, wytrzymałą osłoną i nie potrzebuje licencji do użytkowania. Radiotelefon może być polecany dla osób prywatnych, jak i zawodowców np. z monterów lub budowlańców, którzy podczas pracy muszą być w nieustannym kontakcie.

 

TC-446S - Radiotelefon PMR

HYT TC-446S - Profesjonalny radiotelefon działający w paśmie częstotliwości 446 MHz, cechujący się łatwą obsługą, wysokiej jakości parametrami transmisyjnymi i nieznacznymi kosztami eksploatacji. Urządzenie pracuje na 16 kanałach częstotliwości i zostało ubrane w wytrzymałą, ergonomiczną obudowę, wykonaną z wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS. Podczas testów nadano urządzeiu klase szczelności IP54. Rzeczywisty zasięg radiotelefonu jest zależnyod warunków otoczenia i może osiągnąć nawet kilka kilometrów.

 

TC-620 - Radiotelefon VHF

HYT TC-620 - Radiotelefon do zastosowań profesjonalnych działający na częstotliwośći VHF, cechuje się prostą obsługą oraz wysokiej jakości parametrami transmisji. Długi czas pracy akumulatora umożliwia swobodną pracę z urządzeniem bez konieczności ciągłego ładowania. Radiotelefon ma możliwość pracy na 16 kanałach i został zaopatrzony w wyjątkowo szczelną obudowę (IP66) z zabezpieczeniem głośnika przed uszkodzeniem. Wbudowany głośnik o mocy 800 mW, gwarantuje wyjątkowo dobrą słyszalność nawet w środowisku o dużym natężeniu hałasu. Rzeczywisty zasięg radiotelefonu jest wysoce zależny od otoczenia i może osiągnąć kilka kilometrów w warunkach idealnych.

 

TC-320 - Zestaw 2 radiotelefonów PMR

HYT TC-320 Twin - Profesjonalny zestaw dwóch radiotelefonów działający w paśmie częstotliwości 446 MHz, cechujący się łatwą obsługą, wysokiej jakości parametrami transmisyjnymi i nieznacznymi kosztami eksploatacji. Urządzenie pracuje na 16 kanałach częstotliwości i zostało ubrane w wytrzymałą, ergonomiczną obudowę, wykonaną z wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS. Rzeczywisty zasięg radiotelefonu jest zależnyod warunków otoczenia i może osiągnąć nawet kilka kilometrów.

 

PT3600 - Radiotelefon VHF

Kirisun PT3600 VHF - Uniwersalny radiotelefon do zastosowań profesjonalnych pracujący w pasmie częstotliwości 136 - 174 MHz. Cechuje się wysokimi atrybutami transmisyjnymi i szczelną obudową. Urządzenie ma opcje dostosowania mocy transmisji w zakresie niska - wysoka. Radiotelefon jest przeznaczony do wszelkich zastosowań zarówno prywatnych, jak i profesjonalnych.